Ceník osobního či skupinového trenérství pohyb je lék

Na následující stránce Vám předkládáme základní ceníky pro 3 skupiny klientek a klientů:

  • klasické individuální lekce s trenérem (1 : 1)
  • klasické lekce s trenérem pro dvě osoby (2 : 1)
  • extra služby pro náročné zákazníky spojené s dojezdem k zákazníkovi

 

Nový ceník je navržen tak, aby dal klientům do rukou možnost si cenu upravit podle jejich píle a chuti cvičit pod dohledem. Rádi Vám fungování našich rámcových cen a cvičení s BONUSEM detailně vysvětlíme na osobní nezávazné schůzce.

Informace + úvodní pohovor ZDARMA

 

Ceny cvičebních lekcí se mohou lišit v závislosti k Vámi zvolenému fitcentru na území Prahy, jeho vybavenosti a našich režijních nákladech s tím spojených, informujte se předem.

Při volné kapacitě jsme schopni vzít a udělit rozumnou slevu pro studenty, ženy na mateřské dovolené a jinak společensky znevýhodněné občany.

Pokud máme kapacitu, jsme schopni také zvýhodnit ty, kteří docházejí častěji než 1x v týdnu, nebo při placení 2 hodin v týdnu z rozpočtu jedné rodiny; př.: manželé chodí každý zvlášť, rodič platí dítěti nebo naopak.

 

Program klasik 1 : 1 - (individuální pro 1 cvičící / cvičícího)

V programech od 1 měsíce cvičení získáváte možnost průběžně konzultovat své stravovací návyky a nechat si poradit vhodné doplňky stravy nejen vzhledem k úrovni fyzického zatížení, regenerace i pracovního nároků. Věříme, že oceníte lepší hodnotu programu KZ jako celku.

 

Program klasik 2 : 1 - (individuální program pro 2 cvičící)

V programech od 1 měsíce cvičení získáváte možnost průběžně konzultovat své stravovací návyky a nechat si poradit vhodné doplňky stravy nejen vzhledem k úrovni fyzického zatížení, regenerace i pracovního nároků. Věříme, že oceníte lepší hodnotu programu KZ jako celku.


Extra program 1 : 1 s dojezdem k náročnému zákazníkovi

Cvičební lekce mohou probíhat i ve Vašem prostředí (domácí nebo jiné oblíbené fitness). Výhodami těchto prostor je pro klienta především míra soukromí, úspora na vstupném a snadná dostupnost. My jsme ochotni postarat se o zbytek a ve finále to může být nejlepší a nikoliv nejdražší řešení.

 

TRX závěsný systém - indoor i outdoor

ryze individuální lekce / skupiny

skupinové lekce (cca 5 - 12 účastníků) dle rozvrhu

od 500,- Kč / dle dohody

200,- Kč / 180,- Kč (s permanentkou)

130,- Kč / 110,- Kč ve Sportovním centru Palmovka

 

Individuální tréninkové plány

zpracování

jednoho tréninkového dne

zpracování

dvou tréninkových dnů

zpracování

tří tréninkových dnů

200,- Kč

350,- Kč

500,- Kč

Tréninkové plány v papírové podobě obsahují vedle obrázků cviků i důležité zásady při jejich provádění. Zpracování 2 tréninkových plánů je vhodné pro cvičení 2x týdně nebo taktéž jako zásobník cviků na Vámi vybranou tělesnou partii.

Pro adresné zpracování cviků doporučujeme předchozí pohybové vyšetření fyzioterapeutem (možné zajistit přes nás) a absolvování zkušební 60 min lekce za zvýhodněnou cenu 370,-Kč. Předání tréninkových plánů je vhodné spojit s 30 min prezentací cviků pro správné pochopení a otázky v hodnotě od 200,-Kč.

 

Akceptujeme platební poukázky společností: Sodexo (Flexi Pass, Focus Pass a Dárkový Pass), Accor Services (Ticket Multi, Academica a Compliments Dárkový) a Chèque Déjeuner (Unišek, Dárkový kupon Cadhoc a Unišek+). Hlídejte si jejich dobu platnosti. :-)

Sodexo  Sodexo Flexi PassSodexo Relax passSodexo Dárkový Pass

 

 

  Accor ServicesTicket MultiTicket Sport & KulturaTicket Compliments DárkovýUnišekDárkový kupon Cadhoc

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Platbu lze také realizovat na fakturu či z fondu kulturních a sociálních potřeb (FKSP).

 

Informujte se na konkrétní podmínky.

Copyright © 2022 Komplexní zdraví