Pohyb je lék » Běh

 

K běhu se většinou dostáváme skrze naší chuť cítit se lépe, zdravěji, svobodněji a zdravěji. V naprosté většině případů se nám skutečně zformuje postava, už se nezadýcháváme při běžných činnostech a snížíme tělesnou hmotnost. Pro zlepšení Vašeho běhání jsme Vám schopni Vás dovést prostřednictvím tréninkových plánů i osobních tréninků k jakkoli dlouhému závodu (půlmaratonu, maratonu) ve Vámi zvoleném čase - díky tomu budete doslova více než "o krok" napřed před partou Vašich přátel nebo závodníků v parku či na trati. :-)

Níže uvedené služby Vám pomohou běhat rychleji, za menšího úsilí a se znalostmi, ke kterým byste se dostali sami až o několik let později. Běhat se bezesporu vyplatí také s odpovídajícími znalostmi o stravování a doplňcích výživy. Poradenství v této oblasti vylepší nejen čas "na jeden km", nýbrž také celkový subjektivní pocit v cíli i na trati. Regenerace a prevence úrazů hraje v dlouhodobém měřítku běžecké sezóny zcela zásadní roli.

Služby trenéra, výživového poradce a fyzioterapeuta posunou každého o úroveň výš. Naučíme každého to co v tuto chvíli potřebuje. Ukážeme Vám např. jak si nastavit a naplánovat běhání podle tepové frekvence, dáme Vám doplňky stravy pro Váš první půlmaraton / maraton, vybereme pro Vás nejlepší obuv; zrychlíme Vaše hubnutí a spalování tuků atp. Budete-li s námi v kontaktu, budeme Vás informovat o bězích ve Vašem okolí.

Copyright © 2022 Komplexní zdraví