Podpora imunity

Po konzultaci věnované vzpruze imunitního systému si budete jisti, které doplňky stravy užívat, s jakým dávkováním a zda je užívat dlouhodobě či jen jako krátkodobou pomoc (některé skutečně nejsou na dlouhodobé užívání - tělo si na ně zvykne). Kromě výživových doplňků a stravovacích zvyklostí svědčí obranyschopnosti také pozvolné otužování a dlouhodobá fyzická kondice.

Znáte-li někoho ve svém okolí (včetně těch úplně nejmenších), kterým by pevnější zdraví usnadnilo život, neváhejte je k nám objednat. I finanční aspekt v podobě např. plynulé pracovní docházky hraje pro prevenci.

Děkujeme, že jste se rozhodli objednat naše služby. Uděláme maximum, abychom Vám pomohli dosáhnout Vašich cílů. Nyní prosím vyplňte nezbytné údaje a my Vás budeme kontaktovat.

S Vašimi daty bude zacházeno jako s důvěrnými dle zákona o ochraně osobních údajů (zejména nebudou poskytnuty žádné třetí straně).

 

Jméno:*
Příjmení:*
email:*
telefon (mobilní):*
rok narození: povinný
adresa: (či alespoň město)
Objednávám: kliknutím zvýrazněte jednu či více položek (pro více možností využijte tlačítko Ctrl spolu s myší)
jinou službu:
mám slevový kupón: % sleva
- kód na slevu zní: (písmena pište prosím VELKÁ, bez správného uvedení kódu Vám nebudeme schopni slevu později uznat)
Preferuji kontakt:          
chci být kontaktován(a):               
(pokud máte přání na nějaký konktrétní čas, můžete ho specifikovat do poznámky)
Poznámka:

Upozornění: Po vyplnění formuláře zkontrolujte prosím jeho úspěšné odeslání - potvrzení najdete zde pod popisem služby. V případě pochybností či chybné a námi nezpracované objednávky nás neváhejte kontaktovat. Rádi vyjdeme vstříc a Vaši poptávku si zaznamenáme z e-mailem či telefonu.

CaptchaOchrana proti SPAMu: opište kontrolní číslo. Jestliže číslo nemůžete přečíst, obnovte stránku.
Copyright © 2021 Komplexní zdraví