Přihlášení

Uživatelské jméno:*
Heslo:*
 

Nové heslo

VIP, V.I.P. sekce, privátní klienti, klient

Zpravodaj

Klientská privátní zóna

Hlavním mottem klientské privátní zóny a systému KZ je: motivovat & dosahovat.

Systém KZ nabízí plný monitoring a podporu každého kroku k lepším výsledkům a změnám životního stylu. Pro někoho bude hlavním úsilím zlepšení zdravotního stavu, pro jiné redukce hmotnosti a někteří s námi dosahují lepších sportovních výsledků, ať už na rekreační či profesionální úrovni.

I Vám podáváme ruku do prostředí plného efektivních a dlouhodobých změn.

„Když chcete něco změnit, tak je třeba něco změnit...“ My Vám pomůžeme sestavit plán, určit priority a postupné kroky...

K dispozici Vám budou rozliční odborní poradci v oblasti výživového poradenství, fitness a dalších sportů. Společně s nimi si snadno stanovíte cíle a postupné kroky. Webové rozhraní Vám umožní interaktivní úpravu jídelníčku, vytvoření tréninkových plánů a dotazování se na cokoliv, co Vás bude v průběhu spolupráce zajímat. Veškerá vložená data pro Vás archivujeme, takže budete mít kdekoliv při sobě své jídelníčky, tréninkové deníky a hlavně konzultanty, na které se můžete kdykoliv obrátit.

Čeká na Vás cesta plná porozumění, přátelství, dobrých rad a motivace.

Chcete-li ochutnat naši individuální péči, stačí vyplnit registrační formulář, vybrat službu a my už Vám nastavíme prostředí klientské zóny podle Vašich představ.

 

Pro odběratele Zpravodajů a především registrované klienty připravujeme pestré benefity, tak aby naše nabídka mohla vždy přinést o něco víc, než očekáváte. Vybírat můžete z různých zajímavých akcí a slev u partnerů. Postupně Vás (jako již registrované) budeme informovat.

Copyright © 2021 Komplexní zdraví