Pohyb je lék » Skupinová cvičení » Dvojice a skupiny

Skupinová cvičení jakéhokoliv druhu jsou určena partnerům, manželům, kamarádkám, kamarádům, studentům, pracovním kolegyním a kolegům.

Jediným složitějším aspektem shoda účastníků nad termíny a časy... Máte-li však zájem o nové podněty, přátelskou atmosféru a v konečném důsledku i cenové zvýhodnění, není lepší volba. Cena cvičební lekce se rozpočítává a je bezesporu fajn, když se docházka daří plnit.

V případě, že svoji dvojici ještě nemáte a zatím na ni čekáte, dejte nám o tom zprávu do poznámky - možná Vám budeme schopni pomoct...

 

Děkujeme, že jste se rozhodli objednat naše služby. Uděláme maximum, abychom Vám pomohli dosáhnout Vašich cílů. Nyní prosím vyplňte nezbytné údaje a my Vás budeme kontaktovat.

S Vašimi daty bude zacházeno jako s důvěrnými dle zákona o ochraně osobních údajů (zejména nebudou poskytnuty žádné třetí straně).

 

Jméno:*
Příjmení:*
email:*
telefon (mobilní):*
rok narození: povinný
adresa: (či alespoň město)
Objednávám: kliknutím zvýrazněte jednu či více položek (pro více možností využijte tlačítko Ctrl spolu s myší)
jinou službu:
mám slevový kupón: % sleva
- kód na slevu zní: (písmena pište prosím VELKÁ, bez správného uvedení kódu Vám nebudeme schopni slevu později uznat)
Preferuji kontakt:          
chci být kontaktován(a):               
(pokud máte přání na nějaký konktrétní čas, můžete ho specifikovat do poznámky)
Poznámka:

Upozornění: Po vyplnění formuláře zkontrolujte prosím jeho úspěšné odeslání - potvrzení najdete zde pod popisem služby. V případě pochybností či chybné a námi nezpracované objednávky nás neváhejte kontaktovat. Rádi vyjdeme vstříc a Vaši poptávku si zaznamenáme z e-mailu či telefonu.

CaptchaOchrana proti SPAMu: opište kontrolní číslo. Jestliže číslo nemůžete přečíst, obnovte stránku.
Copyright © 2023 Komplexní zdraví