Kloubní výživa

Mladší populaci obtěžuje zejména artritida (bolestivé zánětlivé procesy v kloubech), starší generaci ztrpčuje život artróza (artrotické změny značí degenerativní změny v kloubní struktuře). Dílčí záněty v kloubech provází většinu obtíží. Sportovci  jsou více exponovanou skupinou, na druhou stranu je pravidelná a úměrná zátěž základem zdravého pobybového aparátu.

Jelikož kloubní obtíže působí na největší podíl populace, zaznamenává kloubní suplementace pravidelný zájem mezi uživateli doplňkové výživy. Správná volba účinných látek společně s úpravou stravy k omezení prostoru všudypřítomným zánětům, může dát zelenou volnému pobybu.

Děkujeme, že jste se rozhodli objednat naše služby. Uděláme maximum, abychom Vám pomohli dosáhnout Vašich cílů. Nyní prosím vyplňte nezbytné údaje a my Vás budeme kontaktovat.

S Vašimi daty bude zacházeno jako s důvěrnými dle zákona o ochraně osobních údajů (zejména nebudou poskytnuty žádné třetí straně).

 

Jméno:*
Příjmení:*
email:*
telefon (mobilní):*
rok narození: povinný
adresa: (či alespoň město)
Objednávám: kliknutím zvýrazněte jednu či více položek (pro více možností využijte tlačítko Ctrl spolu s myší)
jinou službu:
mám slevový kupón: % sleva
- kód na slevu zní: (písmena pište prosím VELKÁ, bez správného uvedení kódu Vám nebudeme schopni slevu později uznat)
Preferuji kontakt:          
chci být kontaktován(a):               
(pokud máte přání na nějaký konktrétní čas, můžete ho specifikovat do poznámky)
Poznámka:

Upozornění: Po vyplnění formuláře zkontrolujte prosím jeho úspěšné odeslání - potvrzení najdete zde pod popisem služby. V případě pochybností či chybné a námi nezpracované objednávky nás neváhejte kontaktovat. Rádi vyjdeme vstříc a Vaši poptávku si zaznamenáme z e-mailem či telefonu.

CaptchaOchrana proti SPAMu: opište kontrolní číslo. Jestliže číslo nemůžete přečíst, obnovte stránku.
Copyright © 2023 Komplexní zdraví