To nejlepší z přírody – „chytré“ doplňky stravy

Přírodními doplňky získáte přesně to, co potřebujete (protože jde o stravitelnější formu účinných látek) nejen o tzv.„dobrý pocit“, který může přijít po požití doplňků na chemickém základě.

V případě, že nevíte, které doplňky stravy potřebujete, jak je Vaše tělo „vytíženo“, doporučujeme Vám využití našich konzultací či přímo Analýzy stopových prvků z vlasů – zhodnocení metabolismu v laboratoři Biomol-MED. Analýza a konzultace Vám dají přesný návod a pořadí, podle kterého se v nabídce doplňků stravy orientovat ve vztahu k Vašim individuálním potřebám.

Doplňky stravy nám a našim klientům pomohly od chronické únavy, zlepšily naši kondici, imunitu vůči infekcím a obnovily naše dřívější zdraví po mnoha specifických oslabeních. To jsou právě ty oblasti, které v konečném důsledku ovlivňují na také naše využití volného času i možnosti ekonomické. Když se cítíme špatně, je naše chuť odvádět výkon (pracovní či rekreační) daleko nižší, než kdybychom se cítili dobře a plni energie.

To jsou všechno důvody směřující k tomu, že se nám naše investice do doplňků stravy vrátí – a to nejen v podobě těch extra pracovních hodin, které díky své kondici zvládneme…

Konzultanti Komplexního zdraví z pochopitelných důvodů nemohou znát kvality všech doplňků na našem trhu, mohou vám však s výběrem těch, jejichž složení i kvalita jsou podporovány vědeckými výzkumy. Poradci toto studují, takže ať už vám doporučí jakoukoliv značku, věřte, že důvody nejsou jenom finanční.

Například firma NUTRILITE™ je světová vedoucí značka vitamínů, minerálních látek a doplňků stravy. Navíc je úplně jedinou značkou globálního rozměru, která si pěstuje, sklízí a zpracovává rostliny na vlastních certifikovaných organických farmách. (Založeno na nezávislé studii v roce 2006 uskutečněné mezinárodní firmou pro výzkum trhu Euromonitor International)

Kontaktujte nás emailem na adresu info@komplexnizdravi.cz v naší Poradně, rádi Vám s výběrem poradíme i na dálku. Pro hlubší seznámení se s doplňky stravy a konkrétními nároky Vašeho zdravotního stavu, pracovního zařazení a fyzické aktivity využijte následujících konzultací, jejich délku a cenu můžeme stanovit individuálně.

Copyright © 2021 Komplexní zdraví